Theme images by kelvinjay. Powered by Blogger.

Slider

Recent Tube

देश

प्रविधि

कला साहित्य

विदेश

खेल

फेसन

काठमाडौ,फागुन ।
स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियनको निर्वाचनमा विभिन्न क्याम्पसको मतपरिणाम सार्वजनिक हुने क्रम जारी छ। अहिलेसम्म करीब २५० क्याम्पसमा भएको निर्वाचनको मत परिणाम आइसकेको छ।
त्रिभुवन विश्वविद्यालयका आंगिक र सम्बन्धन प्राप्त क्याम्पसहरूमा बुधबार मतदान भएको थियो। अहिलेसम्म एमालेनिकट अनेरास्ववियु र नेपाल कांग्रेसनिकट नेपाल विद्यार्थी संघको तीब्र प्रतिस्पर्धा देखिएको छ। केही क्याम्पसमा भने फागुन १४ गते नै मतदान भएको थियो।
२५० क्याम्पसको ताजा परिणाम अनुसार नेविसंघ पहिलो स्थानमा छ । अहिलेसम्म नेपाल विद्यार्थी संघले १०० र अनेरास्वियुले ९१ क्याम्पसका सभापति जितेको दाबी गरेका छन्। दुवै संगठनले आफ्नो संगठन नै पहिलो भएको दाबी गरेका छन्।
नेवि संघका सभापति नैनसिंह महरले अहिलेसम्म १०० सभापति र ३० भन्दा बढी क्याम्पसमा सचिव लगायत पदाधिकारी जित्दै आफ्नो संगठन सबैभन्दा ठूलो संगठन बनेको दाबी गरे।
अनेरास्ववियुका प्रवक्ता आरसी लामिछानेले पनि आफ्नो संगठन सबैभन्दा ठूलो विद्यार्थी संगठन बनेको दाबी गरे। नेकपा माओवादी केन्द्रको विद्यार्थी संगठन अखिल (क्रान्तिकारी) ले ४६ क्याम्पसमा जितेको दाबी गरेको छ।
काठमाडौं उपत्यका भित्रका निर्वाचन भएका ठूला क्याम्पसमा भने अखिल (क्रान्तिकारी) ले बाजी मारेको छ।
पुल्चोक इन्जिनियरिङ क्याम्पस र थापाथली इन्जिनियरिङ क्याम्पस अखिल क्रान्तिकारीका उम्मेद्वार सभापतिमा विजयी भए। उपत्यकाको अर्को धेरै विद्यार्थी हुने आंगिक क्याम्पस सानोठोमी क्याम्पसको सभापति पनि अखिल (क्रान्तिकारी) ले जितेको छ।
केन्द्रीय क्याम्पस, किर्तिपुर लगायत उपत्यका भित्र रहेका अन्य आंगिक क्याम्पसमा संगठनहरूको विवाद, आन्दोलन र तोडफोडका कारण निर्वाचन हुन सकेको छैन। रत्नराज्य क्याम्पस, ल क्याम्पस, वाल्मिकी क्याम्पस, पाटन क्याम्पस लगायतका क्याम्पसमा बुधबार मतदान हुन सकेन।
तराईका कतिपय क्याम्पसमा मधेसवादी दलनिकट विद्यार्थी संगठनको अवरोधका कारण बुधबार मतदान हुन सकेन।
नेत्रविक्रम चन्द नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीनिकट अखिल (क्रान्तिकारी)  र बाबुराम भट्टराईको नयाँशक्ति निकट विद्यार्थी संगठनले पनि केही क्याम्पसको सभापति जितेका दावी गरेका छन् । साथै राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीको राप्रविसंघले पनि केही क्याम्पसमा जित हात पारेको दाबी गरेको छ।
नेपाल विद्यार्थी संघले जितेको दाबी गरेको क्याम्पसहरू
१. बैतडी गोकुलेश्वर कृषि क्याम्पस अध्यक्षः राजेन्द्र बम
२. काभ्रे प्रकाश बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः तृष्णा पन्त उप्रेती
३. धादिङ नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः सरोज राज पाण्डे
४। धादिङ मछिन्द्र बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः प्रमोद गिरी
५. लमजुङ मंगला क्याम्पस अध्यक्षः विश्वनाथ मिश्रा
६. काठमाण्डौ काठमाण्डौ कान्तिपूर क्याम्पस अध्यक्षः पावल बज्राचार्य
७. डोटी दिपायल क्याम्पस अध्यक्षः जिवन भण्डारी
८. डोटी घन्टेश्वर सेतीमहाकाली बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः जितेन्द्र बोहोरा
९. सोलुखुम्बु दुधकोसी क्याम्पस अध्यक्षः मिलन के.सी.
१०. सिन्धुली त्रिपुरेश्वर शिक्षा क्याम्पस अध्यक्षःबसन्त अधिकारी
११. दैलेख कोट्देउला जनआदर्श क्याम्पस अध्यक्षः रमाकुमारी नेपाली
१२. सल्यान कपुरकोट क्याम्पस अध्यक्ष ः सन्देश आचार्य
१३. जुम्ला सिंजा बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः अमर सिंह खत्री
१४. अछाम त्रिपुरा सुन्दरी क्याम्पस अध्यक्षः भिम कुंवर
१५. स्याङजा राधा दामोदर संस्कृत विद्यापिठ अध्यक्षःसोवित पाठक
१६. सुनसरी सप्तकोषी बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः प्रतिक राई
१७. दार्चुला अपिलम्पा क्याम्पस हुती अध्यक्षः तोयराज भट्ट
१८. दार्चुला राष्ट्रिय बहुमुखी क्याम्पस, दत्तु अध्यक्षः धरेन्द्र धामी
१९. सिन्धुपाल्चोक ठोकर्पा सामुदायिक क्याम्पस अध्यक्षः बसन्त महत
२०. रुपन्देही सरस्वती सस्कृत विद्यापिठ मणिग्राम, अध्यक्षः विष्णु पौड्याल
२१. स्याङजा मालुङ्गा सार्वजनिक ब। क्याम्पस अध्यक्षः खगेन्द्र भट्टराई
२२. लमजुङ्ग मातृभुमि क्याम्पस अध्यक्षः रमेश ढुङ्गेल
२३. लमजुङ्ग भक्ति आर्दश क्याम्पस अध्यक्षः सुसिल रेग्मी
२४. लमुजङ्ग ईसानेश्वर क्यामपस अध्यक्षः सुनिल भुजेल
२५. सोलुखुम्बु सोताङ्ग पब्लिक क्याम्पस अध्यक्षःधिरज राई
२६. झापा गौरीगंञ्ज क्याम्पस अध्यक्षः देव राजबंशी
२७. झापा काकरभिट्टा क्याम्पस अध्यक्षः सुरज उप्रेती
२८. पर्वत गुप्तेश्वर क्याम्पस अध्यक्षः शिशिर क्षेत्री
२९. तनहु शहिद कृष्ण क्याम्पस अध्यक्षः शिर्षक भट्टराई
३०. अर्धखाची ज्योती ब. क्याम्पस अध्यक्षः सागर वेलवासे
३१. पर्वत जन प्रशासन ब। क्याम्पस अध्यक्षः रमेश सुबेदी
३२. पर्वत रुवाकोट महासिला ब। क्याम्पस अध्यक्षःसिर्जना मल्ल ठकुरी
३३. कंचनपुर रामपुर ब. क्याम्पस अध्यक्षःभगत राना
३४. सिन्धुपाल्चोक कंकालिन क्याम्पस , ठुलो पाखुरा अध्यक्षः विमल योञ्जन
३५. बांके जनसिद्धेश्वर ब. क्याम्पस अध्यक्षः चित्रकला पुन
३६. बांके ज्ञानुदय ब. क्याम्पस अध्यक्षः हिमाल पंगेनी
३७. स्याङजा चापाकोट ब. क्याम्स अध्यक्षः सबिन डोटेल
३८. बाग्लुङ्ग गलकोठ बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः गुमानसिंह भण्डारी
३९. काठमाडौं शहिद आर्दश क्याम्पस अध्यक्षः निराजन नेपाल
४०. दार्चुला श्री शंकरपुर क्याम्पस , पस्सि अध्यक्षः कमला पन्थ
४१. कैलाली खप्तड बहुमुखी क्याम्पस , मसुरीया अध्यक्षः दिपक साउद
४२. उदयपुर नारद आर्दश क्याम्पस अध्यक्षः प्रताप राई
४३. मोरङ्ग लेटाङ्ग बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः बिक्रम चापागाई
४४. तेह्थुम खप्तड बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षःपवित्रा पौड्याल
४५. काभ्रे पार्वती बहुमुखी क्याम्पस ढुङ्गखर्कः पुरुशोत्तम तिम्लिसिना
४६. काभ्रे चैतन्य क्याम्स, बनेपा अध्यक्षः माधव शर्मा
४७. रुपन्देही हरैया बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षःप्रकाश पौड्याल
४८. काभ्रे मंगल जय बिजय अध्यक्षः भिम श्रेष्ठ
४९. तेह्रथुम जिरखिम्ती बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः दिपेन गौतम
५०. काभ्रे बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः यजेश्वर कायस्थ
५१.तनहु आबु खैरेनी बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः पुर्णिमा थापा
५२. ललितपुर सगरमाथा इ. कलेज अध्यक्षः क्षितिज सिंह ठकुरी
५३. कैलालि मोहन्यल बहुमुखी क्याम्पस भजनिया अध्यक्षः जिबन जैशी
५४. पर्सा बिरगञ्ज नर्सिङ्क क्याम्पस अध्यक्षः प्रसंशा पाण्डे
५५. झापा गरामनि क्याम्पस अध्यक्षः बिनोद उप्रेति
५६. डडेल्धुरा त्रिबेणि बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः कृष्ण नाथ
५७. कंचनपुर रोलेश्वर बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः आसा भट्ट
५८. बैतडी जगन्नाथ बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षःकमल भट्ट
५९. कास्की सस्कृत क्याम्पस पोखरा अध्यक्षः केशव आचार्य
६०. बैतडी मेलौनी क्याम्पस अध्यक्षःकेशव चन्द
६१. गुल्मी रुरु सस्कृत क्याम्पस अध्यक्षः सुर्यश रीजाल
६२. कालिकोट पञ्च देवल बहुमुखी क्याम्पस, अध्यक्षः प्रकाश अर्याल
६३. सुर्खेत , जनता बुहुमुखी क्याम्पस अध्यक्षः पुरन रावल
६४. कैलाली विरेन्द्र विद्या मन्दिर अध्यक्षः धनन्जय रिमाल
६५. कैलाली लम्की ब. क्याम्पस अध्यक्षः ललित जैशी
६६. नवलपरासी देवकोटा ब। क्याम्पस अध्यक्षः सुसिल चापागाई
६७. डोटी डोटी ब. क्याम्पस अध्यक्षः बालकृष्ण साउद
६८. सिन्धुपाल्चोक अरनिको कलेज अध्यक्षः हेमन्त श्रेष्ठ
६९. तनहु जनज्योति क्याम्पस भिमाद अध्यक्षः सुनिल श्रेष्ठ
७०. स्याङजा गल्याङ्ग ब. क्याम्पस अध्यक्षः प्रेम नारायण रेग्मी
७१. स्याङजा त्रिभुवन आर्दश ब. क्याम्पस अध्यक्षः सुनिल चापागाँइ
७२. पोखरा नर्सिङ्ग क्याम्पस अध्यक्षः अनामिका बस्नेत
७३. ताप्लेजुङ्ग पाथीभरा ब. क्याम्पस अध्यक्षःप्रेम कुमार राई
७४. मोरङ्ग पथरी ब. क्याम्पस अध्यक्षः गोपाल साङ्गा
७५. बर्दिया बासगढी ब. क्याम्पस अध्यक्षः शंकर रानाभाट
७६. बर्दिया बर्दिया ब. क्याम्पस अध्यक्षः सागर पौड्याल
७७. बर्दिया सारदा ब. क्याम्पस अध्यक्षः विकास कोइराला
७८. बर्दिया चुरे क्याम्पस अध्यक्षः नगेन्द्र हमाल
७९. बर्दिया अमर शहिद ब. क्याम्पस अध्यक्षः दिलीप चौधरी
८०. उदयपुर बढुवा ब. क्याम्पस अध्यक्षः महेश खड्का
८१.कपिलवस्तु वाणगङ्गा क्याम्पस अध्यक्षः माधव पौडेल
८२.सिन्धुपाल्चोक ठोकर्पा क्याम्पस अध्यक्षः बसन्त महत
८३.सिन्धुपाल्चोक कक्लिङ्ग हरिसिद्धी क्याम्पस अध्यक्षः विमल योन्जन
८४.सोलुखुम्बु सोलुखुम्बु क्याम्पस अध्यक्षः विक्रान्त कुलुङ्ग
८५.नुवाकोट त्रिभुवन त्रिशुली क्याम्पस अध्यक्षःपारस अधिकारी
८६. काठमाडौ जनप्रशासन क्याम्पस अध्यक्षःपंकज सुबेदी
८७. कास्की जनप्रिय् क्याम्पस अध्यक्षः आशिष गुरुङ
८८. हेटौडा वन अध्ययन विज्ञान संस्था अध्यक्षःहेमचन्द्र जोशी
८९. रौतहट जनज्योती ब. क्याम्पस अध्यक्षः संगम श्रेष्ठ
९०. गोर्खा द्रब्यशाह ब. क्याम्पस अध्यक्षः प्रबिन बस्नेत
९१. तनहुँ आदिकवि क्याम्पस अध्यक्षः दुर्गा भण्डारी
९२. सोलुखुम्बु क्याम्पस अध्यक्ष ः विक्रान्त कुलु
९३. उदयपुर  त्रियुगा ब. क्याम्पस, मोतीगाडा अध्यक्षः रोशन कार्की
९४. दार्चुला  दार्चुला ब. क्याम्पस  अध्यक्षः महादेव जोशी
९५. बाग्लुङ धौलागिरी ब.क्याम्पस अध्यक्षः मन ब. थापा
९६. डडेलधुरा  शिक्षा क्याम्पस  अध्यक्षः जगत ऐर
९७. कालीकोट कर्णाली ब. क्याम्पस  अध्यक्षः नन्दलाल
अनेरास्ववियुले जितेको दाबी गरेका क्याम्पसहरू
१.जन ज्योती बहुमुखी क्याम्पस लालबन्दी अध्यक्षःकुलप्रसाद गौतम
२. एड्भान्स इन्जिनियरिङ्ग कलेज अध्यक्ष ःगौरब थापा
३.कोटेश्वर क्याम्पसः माधब अधिकारि
४ .बागेश्वरी बहुमुखी क्याम्पस कोहलपुरः दिनेस केसि रिजाल
५. टिचिङ अस्पतालः मिलन गैरे
६. सुनकुन्डा क्याम्पसः मोहन बोहरा
७.   देवदह आदर्श ब. क्याम्पसःकृष्ण पौडेल
८.   भोजपुर ब. क्याम्पसःप्रकाश सिंह राई
९.महाराजगन्ज नर्सिङ क्याम्पसः विमला धमला
१०.दिव्यज्योती क्याम्पस, नवलपरासी  प्रकाश पाण्डे
११.उर्लाबारी क्याम्पस मोरङ गणेश घिमिरे
१२.दैलेख नारायण क्याम्पस , रेखा थापा
१३.च ज ब क्याम्पस, हरिवन, सर्लाही प्रज्ज्वल ढुङ्गाना
१४. टिकासिंह ब. क्याम्पस बर्दिया जीवन रिजाल
१५.बन विज्ञान अध्ययन संस्थान पोखरा विशाल अर्याल
१६.बरुण क्याम्पस खाँदबारी, संखुवासभा सुरेश थापा
१७.म्याग्दी बहुमुखी क्याम्प्स, म्याग्दी साबित्रा केसि
१८. हेटौंडा क्याम्पस, मकवानपुर उमेश पुरी
१९. मर्स्याङ्दी ब. क्याम्पस लमजुङ देबेन्द्र गुरुङ
२०.बाजुरा क्याम्पस  चेतन अयडी
२१.मन्थली क्याम्पस रामेछाप कपिल मगर
२२.द्रोणाचल क्याम्पसमा दैलेख,  अग्नि रिमाल
२३. दुल्लु क्याम्पस दैलेख
२४. तेजगङ्गा ब. क्याम्पस, पनौती काभ्रे राजेश थापा
२५. मिर्मी बहुमुखी क्याम्पस स्याङ्जा , सरस्वती न्यौपाने
२६. अन्नपूर्ण सामुदायिक क्याम्पस दिनेश श्रेष्ठ
२७. मनहरी ब. क्याम्पस , मकवानपुर नकुल अर्याल
२८.निर्मल ब. क्याम्पस मकवानपुर श्याम कंडेल
२९.ग्रामप्रकाश बहुमुखी क्याम्पस, पर्बत राजेश हमाल
३०. देवदह बहुमुखी क्याम्पस, कृष्ण पौडेल
३१.जनचेतना बहुमुखी क्याम्पस कालिकोट, प्रकाश सन्जेल
३२.महाकाली बहुमुखी क्याम्पस कंचनपुर , सुशीला चौधरी
३३.चन्द्रकोट बहुमुखी क्याम्पस गुल्मी,बिमला गौतम
३४. रघुनाथ बहुमुखी क्याम्पस कैलाली, सिद्धराज जोशी
३५. नेपालगन्ज नर्सिङ क्याम्पस, शर्मिला थापा
३६.सुनकोशी क्यापस सिन्धुपाल्चोक, अरुण पराजुली
३७. रारा शिक्षा क्याम्पस मुगु, चन्द प्रकाश मल्ल
३८.जलबिरे क्याम्पस सिन्धुपाल्चोक (अमृत थापा
३९.बझाङ दिप क्याम्पस झोता, लोकेश भण्डारी
४०. सोताङ ब.क्याम्पस, सोलु धिरज रार्इ
४१.प्रताप स्मृति क्याम्पस दोलखा,
४२.सिद्धज्योती क्याम्पस सिन्धुली, दिपेन्द्र फुयाल
४३.त्रिदेव क्याम्पस चारआली झापा, लक्ष्मी न्यौपाने
४४. सरस्वती क्याम्पस डकाहा सिन्धुली, रमेश कट्टेल
४५.सेती क्याम्पस बझाङ, बिमला अवस्थी
४६.ईन्द्रावती क्याम्पस मेलम्चि, बालकृष्ण दुलाल
४७.मंगला शिक्षा क्याम्पस बाबियाचौर, अनिषा भट्टराई
४८.त्रिवेणि क्याम्पस बिजगडा बझाङ, जय कुँवर
४९. गौमति क्याम्पस, सिन्धुली
५०.एकतप्पा क्याम्पस इलाम, हिमाल खनाल
५१.हिमशिखर ब।क्याम्पस सुर्खेत रमेश शर्मा
५२. काठमाडौ क्याम्पस कालीमाटी, सुशील गिरि
५३.संखुवासभा वहुमुखी क्याम्पस चैनपुर
५४.गौरादह बहुमुखी क्याम्पस झापा, कमल पौडेल
५५.फुलबारी क्याम्पस ,कैलाली लक्ष्मण गीरी
५६.हिले ब. क्याम्पस, नरेन्द्र ब. राई
५७. जालपादेवी क्याम्पस पाख्रीवास धनकुटा, सावित्रा घिमिरे
५८. डेडिथुम्का क्याम्पस, सालिकराम पराजुलि
५९.सन्जिबनी क्याम्पस धुलिखेल, रमेश सिंह ठकुरी
६०.कुसादेबी क्याम्पस, मन्दिरा घिमिरे
६१.रिडी बहुमुखी क्याम्पस गुल्मी, रामप्रसाद पोखरेल
६२. सिद्धार्थ सामुदायिक क्याम्पस फेदीखोला, स्याङ्जा, प्रतिष्ठा कार्की
६३.पाटन वहुमुखी क्याम्पस, वैतडी, महेश प्रसाद भट्ट
६४.सल्यान वहुमुखी क्याम्पस, सल्यान,राम वहादुर खत्री
६५. मान्डव्य वहुमुखी क्याम्पस, पाल्पा,नवीन वस्याल
६६.शान्ती क्याम्पस, बझांग, डम्वर सिंह
६७.खापरदेव क्याम्पस वझांग, पुजा कार्की
६८.आदर्श वहुमुखी क्याम्पस, धादिंग,रुपर गिरी
६९. हनुमन्तेश्वर क्याम्पस, काभ्रे, दोलखा, शन्तोस दाहाल
७०.खोटांग क्याम्पस, खोटांग,सन्तोशी फुयाँल
७१.कानपुर क्याम्पस, काभ्रे, सुनिता तामांग
७२.अमरदीप क्याम्पस सुर्खेत, हरि देवकोटा
७३. काठमाडौं विश्वविद्यालय केन्द्रीय क्याम्पस, सुन्दर लामा
७४.उद्वुद्द क्याम्पस पाल्पा,निर्जन आचार्य
७५.त्रियुगा क्याम्पस उदयपुर, सुनिल तामांग
७६.सिद्ददेव वहुमुखी क्याम्पस पाँचथर, रविन सम्वाहाम्फे लिम्बू
७७.सिमपानी क्याम्पस खोटांग, रोशन पोख्रेल
७८. मादी ब. क्याम्पस संखुवासभा ,  नवराज बडुवाल
७९. रामेश्वर क्याम्पस संखुवासभा, नवीन याख्या राई
८०. भिमज्योती शिक्षा क्याम्पस खुर्कोट चुडामणि श्रेष्ठ
८१. धादिङ बैरेनी स्थित नमुना बागेश्वरी क्याम्पस, सन्दीप घिमिरे
८२.जनक क्याम्पस भकुन्डे काभ्रे, सरला दाहाल
८३.अन्नपूर्ण सामुदायिक क्याम्पस कार्किनेटा, हिमाल श्रेष्ठ
८४.कृष्ण स्नातक लाली क्याम्पस, दार्चुला– कमला पन्त
८५. खप्तड आदर्श क्याम्पस, डोटी– रमेश पचेरा
८६.बुडिनन्दा क्याम्पस कोल्टी, बाजुरा– केशरबहादुर भाट
८७. जनहित बहुमुखी क्याम्पस जोमसोम, मुस्ताङ– रबिन बानियाँ गुरुङ
८८. महादेव क्याम्पस रातमाटे , नुवाकोट प्रदीप नेपाल
८९. जिरी क्याम्पस दोलखा, समीर खड्का
९०. जितपुर क्याम्पस ,धनकुटा प्रतिमा श्रेष्ठ
अखिल क्रान्तिकारीले जितेको दाबी गरेको क्याम्पसहरू
१. थापाथली क्याम्पस ,थापाथली ,काठमाडौं–प्रज्वल खत्री
२. सानोठिमी शिक्षा क्याम्पस, भक्तपुर–रमेश खड्का
३. महेन्द्र बहुमुखी क्याम्पस धरान, सुनसरी– सरगम सागर चेम्जोङ
४.घोडाघोडी बहुमुखी क्याम्पस, कैलाली– जीतबहादुर बिक जीवन
५.चौतारा बहुमुखी क्याम्पस, सिन्धुपाल्चोक–मिलन लामा
६.तिलाकर्णाली बहुमुखी क्याम्पस मान्मा, कालीकोट– भिमप्रसाद आचार्य
७. श्रीरिङगेश्वर बहुमुखी क्याम्पस वलेटक्सार, गुल्मी–किसन पाण्डे
८.देवी क्याम्पस विर्तामोड, झापा–पदम खडका रोसन
९. विशेश्वरप्रसाद कोइराला संस्कृत विद्यापिठ, सोलु–युवराज बास्तोला
१०.नवनेपाल क्याम्पस जुँघार, रोल्पा–सुमीत रानामगर
११. पुल्चोक इ क्याम्पस ललीतपुर, रोसन थापामगर

१२. सर्वमंगला ब.क्याम्पस पाँचखाल, काभ्रे –तेजबहादुर मिजार
१३. जयपृथ्वी बहुमुखी क्याम्पस, बझाङ–रामचन्द्र रोकाय
१४. परोपकार आदर्श क्याम्पस ,गोरखा–मिना पन्त
१५. राडी शिक्षा क्याम्पस, रुकुम–खुवराज वली
१६.परमानन्द बहुमुखी क्याम्पस, गुल्मी–शितल थापा
१७. चौमला बहुमुखी क्याम्पस, कैलाली–प्रकाश आचार्य
१८.सितल क्याम्पस चौरजहारी, रुकुम–अनुप पोख्रेल
१९.पालुङ क्याम्पस, मकवानपुर–मुकेश गोले
२०. कृष्ण क्याम्पस दाप्चा, काभ्रे –अमृत अधिकारी
२१. भेरी शिक्षा क्याम्पस गुमी,सुर्खेत–रित कु.विक
२२. जुगल ब.क्याम्पस साँगाचोक, सिन्धुपाल्चोक–जयन्द्र श्रेष्ठ
२३.मुसीकोट ब.क्याम्पस, रुकुम– नारायण के.सी
२४.लाम्नाङटार ब. क्याम्पस, सिन्धुली–दिनेश रमौली
२५. भाषा क्याम्पस, धनकुटा–नविन पौडेल
२६. प्रभा क्याम्पस, काभ्रे–विनोद चौलागाई
२७. पुष्पलता बहुमुखी क्याम्पस, लमजुङ–संगीता भुजेल
२८. प्रताप स्मृति कलेज, सिंगटी, दोलखा–नमराज बस्नेत
२९. महालक्ष्मी  ब क्याम्पस, लुभु, ललितपुर–सरोज महर्जन
३०.सगरमाथा आइटि कलेज,सानेपा,काठमाडौं–मनिष खत्री
३१. नलगाड बहुमुखी क्याम्पस ,दल्ली ,जाजरकोट–राजन राना
३२. नन्दादेवी वहुमुखी क्याम्पस,कोटवांडा,कालिकोट–लक्ष्मण वुढा
३३. नेत्रावती सामुदायिक वहुमुखी क्याम्पस,खहरे धादिङ–रामवावु विष्ट
३४. गुराँस बहुमुखी क्याम्पस, सानोश्री ताराताल, बर्दिया–धनसरा ढकाल
३५.गोकुलेश्वर बहुमुखी क्याम्पस ,दार्चुला–भुवन भण्डारी
३६.लटिनाथ बहुमुखी क्याम्पस ,दार्चुला–नरबहादुर बिष्ट
३७. त्रिपूरा क्याम्पस ,नाम्दु, दोलखा–शालिकराम उप्रेती
३८. जनज्योति क्याम्पस ,पुर्कोटदह ,गुल्मी– सिर्जना घिमिरे
३९. शिवजन क्याम्पस सितलपाटी, सल्यान–हरिप्रकाश वली
४०.फारुला बहुमुखी क्याम्पस, सल्यान–रामप्रसाद शर्मा
४१. बनगाड क्याम्पस, सल्यान – इन्द्रबहादुर बुढाथोकी
४२. सानोभेरी शिक्षा क्याम्पस ,सिम्ली, रुकुम– राम बहादुर खड्का
४३. सिमु्तु शिक्षा क्याम्पस, रुघा,रुकुम–जीवन पुनमगर
४४. स्यार्पु शिक्षा क्याम्पस, बाफिकोट ,रुकुम–नवराज के.सी.
४५. सिस्ने शिक्षा क्याम्पस रुकुमकोट, रुकुम– श्रीरीकुमार बुढाथोकी
४६. पाणिनी वहुमुखी क्याम्पस,सन्धिखर्क,अर्घाखाँची–लक्ष्मण खड्का

«
Next
Newer Post
»
Previous
Older Post

No comments:

Leave a Reply