Theme images by kelvinjay. Powered by Blogger.

Slider

Recent Tube

देश

प्रविधि

कला साहित्य

विदेश

खेल

फेसन

काठमाडौ,जेठ ।
स्थानीय तह निर्वाचनमा मतगणना जारी छ। विभिन्न स्थानीय तहबाट नतिजा आइसकेको छ भने धेरैको आउने क्रममा छ। अहिलेसम्म २३० स्थानीय तहको मतपरिणाम हाइसेको छ । हालसम्म एमाले र कांग्रेस सँगसँगै अघि बढिरहेका छन् भने माओवादी केन्द्र पछि पछि छ।
हेर्नुहोस् सूची..... 
एमालेले विजय हासिल गरेका स्थानहरुः
काठमाडौं, शंखरापुर नगरपालिकाः सुवर्ण श्रेष्ठ
कास्की, माछापुच्छ्रे गाउँपालिकाःकर्णबहादुर गुरुङ
कास्की, मादी गाउँपालिकाः वेदबहादुर गुरु
कास्की, रुपा गाउँपालिकाःनवराज ओझा
कास्की, माछापुच्छ्रे गापः सूर्यप्रसाद लम्साल
काभ्रे, भुम्लु गापाः गुमानध्वज कुँवर
काभ्रे, खानीखोला गाउँपालिकाःकृष्णबहादुर खुलाल
कालिकोट, खाँडाचक्रनगरपालिकाः जशिप्रसाद पाण्डे
जाजरकोट, शिवालय गाउँपालिकाः नरेन्द्र कुमार शाही
जाजरकोट, भेरी नगरपालिकाःसीपी घर्ती
जाजरकोट, छेडगाड गाउँपालिकाः लालबहादुर महतारा
जुम्ला, तिला गाउँपालिकाःरतननाथ योगी
डोल्पा, ठूलीभेरी नगरपालिकाःगणेशबहादुर शाही
डोल्पा, शेफोक्शुण्डो गाउँपालिकाः तसी तुन्डुक गुरुङ
डोल्पा, काइके गाउँपालिकाः अंगद राना
डोल्पा, त्रिपुरा सुन्दरी नगरपालिकाःओमबहादुर बुढा
सिन्धुली, फिक्कलः धन कार्की
सिन्धुपाल्चोक, बलेफी गाउँपालिकाः केदार क्षेत्री
सिन्धुपाल्चोक, पाँचखाल थाङपाल गाउँपालिकाः टासी लामा
सिन्धुपाल्चोक, लिसंखुपाखाः कमल नेपाल
सिन्धुपाल्चोक, मेलम्ची नगरपालिकाः डम्बर अर्याल
सिन्धुपाल्चोक, बाह्रबिसे नगरपालिकाः निमफन्जो शेर्पा
सिन्धुपाल्चोक, जुगल गापः होमनारायण श्रेष्ठ
सल्यान, कपुरकोट गाउँपालिकाः भिमबहादुर सेन
सल्यान, ढोरचौर गाउँपालिकाः चित्रबहादुर चलाउने
सल्यान, कालिमाटी गाउँपालिकाः दानबहादुर खत्री
स्याङ्जा, कालीगण्डकी गाउँपालिकाः खिमबहादुर थापा
स्याङ्जा, फेदिखोला गाउँपालिकाःघनश्याम सुवेदी 
स्याङ्जा, हरिनास गाउँपालिकाःखिलनारायण मानन्धर
स्याङ्जा, गल्याङ नपाः भूपराज अधिकारी
स्याङ्जा, बिरुवा गापाः चुनप्रसाद शर्मा
स्याङ्जा, आँधिखोला गाउँपालिकाः सुधिर पौडेल
सुर्खेत, लेकबेसी नगरपालिकाः गगनसिंह सुनार
सुर्खेत, सिम्ता गाउँपालिकाःकविन्द्र कुमार केसी
तनहुँ, देवघाट गाउँपालिकाःदुर्गाबहादुर थापा
तनहुँ, घिरीङ गाउँपालिकाःरणबहादुर राना
ललितपुर, महाङ्काल गाउँपालिकाःरामचन्द्र दाहाल
लमजुङ, मर्स्याङ्दी गाउँपालिकाः अर्जुन गुरुङ
रसुवा, गोसाइकुण्ड गाउँपालिकाःकैसाङनुर्पु तामाङ
रसुवा, कालिका गाउँपालिकाःसिताकुमारी पौडेल
दोलखा, जिरी नगरपालिकाः टंक जिरेल
दोलखा, गौरीशंकर गाउँपालिकाः सोयमबहादुर खड्का
दोलखा, शैलुङ गापः भरत दुलाल
दोलखा,भीमेश्वर नगरपालिकाः भरतबहादुर केसी
दैलेख, आठबीस नगरपालिकाः खड्गराज उपाध्याय
दैलेख, भैरवी गाउँपालिकाःप्रेमबहादुर बुढा 
दैलेख, नारायण नगरपालिकाः रत्नबहादुर खड्का
दैलेख, महाबु गाउँपालिकाः जंग बहादुर शाही
दैलेख, चामुण्डा बिन्द्रासैनी नगरपालिकाः सूर्यबहादुर शाही
दैलेख, ठाँटीकाँध गापः धिरबहादुर शाही
दैलेख, भगवतीमाई गापः दानबहादुर थापा
धादिङ, गल्छी गाउँपालिकाः कृष्णहरि श्रेष्ठ
धादिङ, सिद्धलेक गाउँपालिकाः प्रमेनाथसिलवाल
धादिङ, धुनिवेसीःबालकृष्ण आचार्य
धादिङ, थाक्रे गाउँपालिकाःरामकुमार आचार्य
धादिङ, नेत्रावती गाउँपालिकाः दुर्गा कुमार शाक्य
धादिङ, गंगाजमुना गाउँपालिकाः बलबहादुर अधिकारी
रामेछाप, गोकुलगंगा गाउँपालिकाः खड्ग बहादुर सुनुवार
रामेछाप, उमाकुण्ड गाउँपालिकाःशेर बुहादुर सुनुवार
मुगु, खत्याड गापाः उज्जनबहादुर शाही
मकवानपुर, इन्द्रसरोवर गाउँपालिकाः जीवन लामा
मकवानपुर, भीमफेदी गाउँपालिकाः हिदम लामा
मकवानपुर, मकवानपुरगढी गाउँपालिकाःविदुर हुमागाइँ
मकवानपुर, कैलाश गापःटंक मोक्तान
मनाङ, नेस्याङ गाउँपालिकाः कान्छा घले
मनाङ, चामे गाउँपालिकाः लोकेन्द्र बहादुर घले
मुस्ताङ, घरपझोङ गाउँपालिकाःआशबहादुर गुरूङ
म्याग्दी, मंगला गापः सतप्रसाद रोका
म्याग्दी, धौलागिरी गाउँपालिकाः थम्सरा पुन
पर्वत, महाशिला गाउँपालिकाःराजु पौडेल
पर्वत, फलेबास नगरपालिकाः पदमपाणी शर्मा
बागलुङ, काठेखोला गाउँपालिकाः अम्मरबहादुर थापा
बागलुङ, बाडीगाड गाउँपालिकाः मेहरसिंह पाइजा
नुवाकोट, तार्केश्वर गाउँपालिकाः रामबहादुर वस्ती
रामेछाप, मन्थली नगरपालिकाः रमेश बस्नेत
पर्वत, बिहादी गाउँपालिकाः कमलप्रसाद भुसाल
हुम्ला , अदानचुली गाउँपालिकाःदलु फडेरा
नवलपरासी, गैँडाकोट नगरपालिकाः छत्रराज पौडेल
तनहुँ, भिमाद नगरपालिकाः मेखवहावदुर थापा
धादिङ, त्रिपुरासुन्दरी गापः शम्भु थापा
पर्वत, मोदी गापः प्रेम पौडेल
सल्यान, बनगाड नपाः गोविन्द पुन 
काठमाडौं, टोखा नपाः प्रकाश अधिकारी
लमजुङ, बेशीशहर नपाः गुमानसिंह अर्याल
लमजुङ, सुन्दरबजार नपाः जनकराज मिश्र 
दोलखा, तामाकोशी गापः इश्वरचन्द्र पोखरेल 
बागलुङ, बागलुङ नगरपालिकाः जनक पौडेल
सिन्धुली, कमलामाइ नपाः खड्ग खत्री
काभ्रे,  बनेपा नपाः  लक्ष्मी नरसिंह बादे
स्याङ्जा, पुतलीबजार नपाः सीमा क्षेत्री
लमजुङ, क्होलासोथार गापः प्रेमबहादुर घले
नवलपरासी, कावासोती नपाः चन्द्रा पुन
मकवानपुर, मनहरी गाउँपालिकाः एकराज उप्रेती
नुवाकोट, विदुर नपाः सञ्जु पण्डित
 कांग्रेसले विजय हासिल गरेका स्थानहरुः
नवलपरासी, बुङ्दीकाली गाउँपालिकाःदुर्गाबहादुर राना
मनाङ, नार्फु गाउँपालिकाः मिङ्मा छिरीङ लामा ९निर्विरोध०
मनाङ, नोशाङ गाउँपालिकाः चन्द्र घले
मुस्ताङ, थाकसाङ गाउँपालिकाः उम्मेदवार बुद्धिप्रसाद शेरचन
जाजरकोट, कुशे गाउँपालिकाः हरिश्चन्द्र बस्नेत
मुस्ताङ, लोमान्थाङ गाउँपालिकाः सुवर्णकुमार विष्ट 
मुस्ताङ, बाह्र गाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिकाः फेन्चोक छेप्तेन गुरुङ 
दैलेख, ढुंगेश्वर गाउँपालिकाः नगेन्द्रबहादुर मल्ल 
जुम्ला, पातारासी गाउँपालिकाः लक्ष्मण बोहरा
जुम्ला, सिंजा गाउँपालिकाः देवलसिंह रावल
गोरखा, चुमनुब्री गाउँपालिकाःधनबहादुर गुरुङ
नवलपरासी, विनयी त्रिवेणी गाउँपालिकाःडम्बर बहादुर जिसी
पर्वत, पैंयू गाउँपालिकाःखगेन्द्रप्रसाद तिवारी
सल्यान, त्रिवेणी गाउँपालिकाःमानबहादुर डाँगी
रसुवा, उत्तरगया गाउँपालिकाः उपेन्द्र लम्साल
जाजरकोट, बारेकोट गाउँपालिकाः महेन्द्र शाही
लमजुङ, मध्यनेपाल नगरपालिकाःरमेशराज पाण्डे
काभ्रेपलान्चोक, बेथानचोक गाउँपालिकाः प्रेमबहादुर तिमल्सिना
जुम्ला, कनकासुन्दरी गाउँपालिकाः नरवीर रावत
मुगु , कार्मारोंग गाउँपालिकाःछिरिङ क्याप्ने
नवलपरासी, हुप्सिकोट गाउँपालिकाःलक्ष्मी पाण्डे
नवलपरासी, बुलिङटार गाउँपालिकाः शशी वास्ताकोटी
नुवाकोट, किस्पाङ गाउँपालिकाः छत्रबहादुर लामा
सिन्धुली, घ्याङलेख गाउँपालिकाःजगतबहादुर भोलान
हुम्ला, सिमीकोट गाउँपालिकाः पदम बहादुर लामा
सुर्खेत, चिङगाड गाउँपालिकाःदेवबहादुर चन्द
कास्की, अन्नपुर्ण गाउँपालिकाःयुवराज कुँवर
बागलुङ, गलकोट नगरपालिकाः भरत शर्मा गैरे
बागलुङ, तमानखोला गाउँपालिकाः जोकलाल बुढा
म्याग्दी, बेनी नगरपालिकाः हरिकुमार श्रेष्ठ
नुवाकोट, तादी गाउँपालिकाःनारायण पाण्डे
गोरखा, गण्डकी गाउँपालिकाः होमबहादुर राना
काभ्रे, तेमाल गाउँपालिकाः सलामसिंह  लामा
म्याग्दी मालिका गाउँपालिकाः श्रीप्रसाद रोका
दोलखा, वैत्यश्वर गाउँपालिकाः छवि लामा
तनहुँ, आबुखैरनी गाउँपालिकाःगिरबहादुर थापा
धादिङ, खनियाबास गाउँपालिकाः रणबहादुर तामाङ
लमजुङ, दुधपोखरी गाउँपालिकाः छुपीमायागुरुङ
चितवन इच्छाकामना गाउँपालिकाः गीता गुरुङ
सल्यान, छत्रेश्वरी गाउँपालिकाः सन्तोस केसी
म्याग्दी,अन्नपूर्ण गाउँपालिकाः डमबहादुर गर्वुजा पुन
सुर्खेत, बराहताल गाउँपालिकाःतेजबहादुर बस्नेत
गोरखा,अजिरकोट गाउँपालिकाः फणिन्द्र धिताल
गोरखा, सिरानचोक गाउँपालिकाः राजु गुरुङ
तनहुँ, ऋसिङ गाउँपालिकाः राजेन्द्रकृष्ण श्रेष्ठ
स्याङ्जा, चापाकोट नगरपालिकाः शिवकुमार गिरि
सिन्धुपाल्चोक, हेलम्बु गाउँपालिकाःनिमाग्याल्जेन शेर्पा
जुम्ला, चन्दननाथ नगरपालिकाः कान्तिका सेजुवाल
ललितपुर, बागमती नगरपालिकाः वीरबहादुर लोप्चन
नवलपरासी, देवचुली नगरपालिकाः पूर्णकुमार श्रेष्ठ
काठमाडौं, दक्षिणकाली नगरपालिकाः मोहन बस्नेत
नुवाकोट, दुप्चेश्वर गाउँपालिकाः योगेन्द्रसिंह तामाङ
स्याङ्जा, अर्जुन चौपारी गाउँपालिकाः दीर्घनारायण अर्याल
काभ्रे, रोशी गाउँपालिकाः दलबहादुर लामा
नवलपरासी, मध्यविन्दु नगरपालिकाः चन्द्रबहादुर राना
पर्वत, जलजला गाउँपालिकाः यामबहादुर मल्ल
धादिङ, ज्वालामुखी गाउँपालिकाः विनोद तिमल्सिना
तनहुँ, म्याग्दे गाउँपालिकाः मायादेवी राना
गोरखा, धार्चे गाउँपालिकाः सन्तबहादुर गुरुङ
मुगु, छायाँनाथ रारा नगरपालिकाः हरिजंग शाही
दैलेख, दुल्लु नगरपालिकाः घनश्याम भण्डारी
स्याङ्जा, भिरकोट नगरपालिकाः छायाराम खनाल
दैलेख, गुराँस गाउँपालिकाः खेमराज वली
हुम्ला, सिमकोट गापः पदमबहादुर लामा
बागलुङ, निसीखोला गापः तारानाथ पौडेल
सिन्धुली, गोलनजोर गापः पुष्प कार्की
म्याग्दी, रघुगंगा गापः भगबहादुर भण्डारी
मकवानपुर, बकैया गापाः दामोदर खनाल
दैलेख, नौमूले गापाः भदे बूढामगर
दोलखा, बिगु गापाः युधिष्ठिर खड्गा
मुगु, खत्याड गाउँपालिकाःउब्जनबहादुर शाही
ललितपुर, गोदावरी नगरपालिकाः गजेन्द्र महर्जन
सिन्धुली, तीनपाटन गाउँपालिकाः कर्णबहादुर मगर
गोरखा, पालुङटार नपाः दीपकबाबु कँडेल
पर्वत, कुस्मा नगरपालिकाः रामचन्द्र जोशी
तनहुँ,  व्यास नपाः वैकुण्ठ न्यौपाने
नुवाकोट, मेघाङ गापा आशाबहादुर तामाङ
स्याङ्जा, वालिङ नपाः दीलीपप्रताप खाँड
सुर्खेत, गुर्भाकोट नपाः हस्तबहादुर पुन
तनहुँ, शुक्लागण्डकी नपाः किसान गुरुङ
कालीकोट महावै गाउँपालिकाः नन्दबहादुर सिंह 
तनहुँ, भानु नपाः उदयराव गौली
गोरखा, भिमसेन गापः इश्वर पाण्डे
गोरखा, आरुघाट गापः पूर्ण बहादुर दाहाल
सिन्धुपाल्चोक, सुनकोशी गापः विनोद जिसी
गोरखा, गोरखा नपाः राजनराज पन्त 
मुगु, सोरु गापः लोक जंग शाही 
नुवाकोट, शिवपुरी गाउँपालिकाः रामकृष्ण थापा
मकवानपुर, राक्सिराङ्ग गाउँपालिकाः राजकुमार मल्ल
रामेछाप, रामेछाप नपाः नरबहादुर थापा मगर 
काभ्रे, पाँचखाल नपाः महेश खरेल
माओवादीले विजय हासिल गरेका स्थानहरुः
डोल्पा, मुडकेचुला गाउपालिकाः दतबहादुर शाही
जगदुल्ला गाउपालिकाः नरसिंह रोकाया
जुम्ला, गौठिचौर गाउपालिकाः हरि बहादुर भण्डारी
कालिकोट, सान्नि जेवेगी गाउपालिकाः डम्वरबहादुर शाही
रुकुम, सानीभेरी गाउपालिकाः नरबहादुर पुन
जुम्ला, हिमा गाउँपालिकाः राज बहादुर शाही
हुम्ला, ताजाकोट गाउँपालिकाः बागदल मल्ल
सल्यान, दार्मा गाउँपालिकाः निमबहादुर केसी
सिन्धुली, मरिन ठाकुर गाउँपालिकाः पानीराज बम्जन
ललितपुर, कोन्ज्योसोम गाउँपालिकाःगोपीलाल स्याङ्तान
रुकुम, मुसिकोट नगरपालिकाः देवीलाल गौतम
तनहुँ, बन्दीपुर गाउँपालिकाः पूर्णसिंह थापा
वागलुङ, ताराखोला गाउँपालिकाःप्रकाश घर्ती
रुकुम, बाफिकोट गाउँपालिकाःधर्मबहादुर केसी
हुम्ला, चंखेली गाउँपालिकाःधनलाल चौंलागार्इ
रुकुम, त्रिवेणी गाउँपालिकाःझक्कुप्रसाद घर्ती
जुम्ला, तातोपानी गाउँपालिकाः नवराज न्यौपाने
मकवानपुर, बाग्मती गाउँपालिकाःसर्केश घलान
सिन्धुली, हरिहरपुरगढी गाउँपालिकाःकार्साङ तामाङ
हुम्ला, नाम्खा गाउँपालिकाः विष्णु तामाङ
सल्यान, बागचौर नगरपालिकाः लोकमान वुढाथोकी
रुकुम, चौरजहारी नगरपालिकाः विशाल शर्मा
रामेछाप, दोरम्बा गाउँपालिकाः कमानसिंह मोक्तान
कालिकोट, रास्कोट नगरपालिकाः काशीचन्द्र बराल
काभ्रे, महाभारत गाउँपालिकाः कान्छामान जिम्बा
जाजरकोट, त्रिवेणी नलगाडः टेकबहादुर रावल
गोरखा, सहिद लखन गाउँपालिकाः रमेश थापा
कालिकोट, पलाता गाउँपालिकाः लक्ष्मण बम
लमजुङ, दोर्दी गापः ओमबहादुर गुरुङ
जाजरकोट, जुनी चाँदे गापः कृष्णबहादुर केसी
रुकुम, आठबिस्कोट नपाः गोर्खबहादुर केसी
हुम्ला, सर्केगाड गापः कृष्ण रोकाय
सिन्धुपाल्चोक, चौतारा नगरपालिकाःअमनसिंह तामाङ
धादिङ, बेनीघाट–रोराङ गाउँपालिकाः पित्तबहादुर डल्लाकोटी 
सिन्धुपाल्चोक, भोटेकोशी गापः राजुकुमार पौडेल
कालिकोट, पचाल झरना गापः खडकराज सेजुवाल 
गोरखा, सुलीकोट गाउँपालिकाः विष्णु भट्ट
कालीकोट, तीलागुफा नपाः रतनबहादुर शाही 
हेटौडा, थाहा नपाः लवशेर विष्ट
काभ्रे, चौरीदेउराली गापः दिनानाथ गौतम 
चितवन, माडि नपाः  ठाकुर ढकाल 
नुवाकोट, ककनी गाउँपालिकाः मानबहादुर तामाङ
सिन्धुली, सुनकोशी गाउँपालिकाः दीपा बोहरा
राप्रपा
धादिङ, रुबीभ्याली गाउँपालिकाः चेरुङ तामाङ 
राजमो
बागलुङ, बरेङ गाउँपालिकाः कृष्ण पौडेल  
नयाँ शक्ति
रसुवा, पार्वतीकुण्ड गाउँपालिकाः भुजुङ तामाङ 
स्वतन्त्रः 
डोल्पा, डोल्पोबुद्धः पेम्बा गुरुङ
मुस्ताङ, दालोमेः राजु विष्ट
डोल्पा, छार्का ताङसोङ गाउँपालिकाः सोनाम गरूङ

«
Next
Newer Post
»
Previous
Older Post

No comments:

Leave a Reply